دانلود سریال کره ای رستاخیز / Resurrection

[-]
آخرین ارسالی ها
دانلود تم ویندوز 7 گروه U-kiss
شروع کننده:○•°Rainbo₩ Girl °•○ آخرین ارسال توسط:funny پاسخ ها:2 دانلود تم PC گروه های K.POP مشاهده:508 زمان:دیروز
سوال
شروع کننده:Killer آخرین ارسال توسط:جونگهیون پاسخ ها:9 آموزش هاي مورد نياز كاربران مشاهده:79 زمان:دیروز
رونالدو رکورد دار شوت به سمت چهارچوب در اروپا
شروع کننده:Manuel آخرین ارسال توسط:Manuel پاسخ ها:0 رسانه فوتبال خارج مشاهده:5 زمان:12-19-2014
نیمار درگیر رسوایی اخلاقی جدید
شروع کننده:Manuel آخرین ارسال توسط:Manuel پاسخ ها:0 رسانه فوتبال خارج مشاهده:6 زمان:12-19-2014
جدیدترین عکس خانوادگی لئو مسی
شروع کننده:Manuel آخرین ارسال توسط:Manuel پاسخ ها:0 رسانه فوتبال خارج مشاهده:5 زمان:12-19-2014
کاریکاتور روز: رقابت مسی و رونالدو در هت تریک؛ دیگر جا ندارند!
اینفوگرافی کریستیانو رونالدو و لیونل مسی در بازی های لالیگا و لیگ قهرمانان
داستان های کوتاه
شروع کننده:AMIRHOSSEIN آخرین ارسال توسط:B.A.P---ZELO پاسخ ها:29 ادبيات فارسي مشاهده:160 زمان:12-19-2014
داستان ها و جملات کوتاه و آموزنده
شروع کننده:♛ℒKy ℙRincess♛ آخرین ارسال توسط:B.A.P---ZELO پاسخ ها:95 ادبيات فارسي مشاهده:204 زمان:12-19-2014
گالری عکس های Choi Seung hyun /T.O.P
شروع کننده:hasty7 آخرین ارسال توسط:○•°Rainbo₩ Girl °•○ پاسخ ها:77 گالری عکس گروه BIG BANG مشاهده:834 زمان:12-15-2014
Plugin By Hamed

اطلاعیه های سایت
خانواده ها موضوعات مهم اطلاعیه ها
By : MyBBSkin.Ir

[-]
متن مورد نظر : -
گزینه ها
در حال تازه سازی...
شکلک ها
پنجره چت روم

کلمات کلیدی: دانلود, سریال, کره, ای, رستاخیز, Resurrection,

زمان کنونی: 12-21-2014،
کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ★♫★Queen Of B2T★♫★
آخرین ارسال: ○•°Rainbo₩ Girl °•○
پاسخ: 3
بازدید: 133

موضوع بسته شده  ارسال موضوع 

رتبه موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نویسنده پیام
★U-KISS & UBEAT★
مدیر بازنشسته

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 23
دلنوشته من Hich Chiz Gheire Momken Nist...!
حالت من
کشور من
سپاس شده 322 بار در 500 ارسال

مدالها
:      

ارسال: #1
براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .

itle: л¶Ђн™њ / Bu-hwal
Also known as: Revenge, Rebirth or Life Again
Genre: Drama, Thriller
Episodes: 24
Broadcast network: KBS2
Broadcast period: 2005-Jun-01 to 2005-Aug-18
Air time: Wednesday & Thursday at 21:50
Viewership rating: peak=22.9%

Brief Info
Yu Gang-Hyuk was only 7 years old when his father was murdered in a car "accident" and separated from his identical twin, Yu Shin-Hyuk. He forgot his name and family and given the name Suh Ha-Eun by his adopted father Suh Jae-soo. He falls in love with his adopted sister, Eun-ha and tried to be very honorable about it. He was led to become a cop because of his father's badge. While investigating an alleged case of suicide, he eventually learns of his twin brother. Against the warnings of his peers, Ha-Eun becomes more and more involved in this suspicious case. As a part of a larger scheme, Ha-Eun is targeted for a hit by unknown individuals. And when Ha-Eun and Shin-Hyuk finally meet for the first time after twenty years, the murderers kill Shin-Hyuk accidentally mistaken him for Ha-Eun. As a result, Ha-Eun vows to get revenge by giving his enemies psychological torture and takes on his brother's persona as an undercover cop and that is where the drama begins... This is a wonderful detective drama with a psychological twist

لیــنک دانلود سـریــال و زیـــرنویس :

براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .

جهت مشاهده این مطلب ابتدا باید دکمه http://up.diivaar.com/uploads/140757936940181.gif را بزنید !

(آخرین ویرایش در این ارسال: 06-23-2014 ، توسط ○•°Rainbo₩ Girl °•○.)
07-09-2013
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط : ○•°Rainbo₩ Girl °•○
عضو جدید
*
عضو انجمن

وضعيت : آفلاین

اعتبار: 0
دلنوشته من
حالت من
کشور من
سپاس شده 1 بار در 1 ارسال

مدالها
:

ارسال: #2
RE: دانلود سریال کره ای رستاخیز - Resurrection
خراببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببههههه
10-21-2013
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط : ○•°Rainbo₩ Girl °•○
Zi_Ba Lee.Eu.Sebio
مدیر کل انجمن

وضعيت : غایب

اعتبار: 155
دلنوشته من نه اینکه درد نباشد ... هنجره ای نمانده است برای فریاد!!
حالت من
کشور من
سپاس شده 2310 بار در 1916 ارسال
مدالها
:      

ارسال: #3
RE: دانلود سریال کره ای رستاخیز - Resurrection
اصلاح شد !

NalinA
براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .
درود
کاربران و مدیران عزیز و گرامی  عایب هستم
به دلیل اینکه سال چهارمی هستم و کنکور دارم اداره امور انجمن رو به پلیس عزیز عزاله جون سپردم
مشکلی یا سوالی داشتید با پلیس انجمن مطرح کنید
آدرس پروفایل : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر !

براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .براي ديدن لينکهاي انجمن بايد عضو شويد. با عضويت در انجمن ميتونيد از همه امکانات انجمن بصورت رايگان استفاده کنيد. برای عضویت اینجا کلیک کنید .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 06-23-2014 ، توسط ○•°Rainbo₩ Girl °•○.)
10-21-2013
مشاهده وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
موضوع بسته شده  ارسال موضوع